Do czego służą instalacje teletechniczne?

Zajrzyj na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT żeby sprawdzić, kto wykonuje instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura obejmująca wiele różnych sprzętów – od elementarnych po bardzo skomplikowane. W Polsce istnieją specjalistyczne firmy, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi są w ten sposób dostępne i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – wiele rozmaitych urządzeń

Instalacje teletechniczne to przyrządy jak m. in.: anteny VHF, zabezpieczenia odgromowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, rozgałęźniki sat, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można także wzmacniacze budynkowe, kable koncentryczne 75 OHM, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu zakładane są na nieruchomościach, w hotelach i wieżowcach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast między innymi planowaniem instalacji i wytwarzaniem poszczególnych komponentów. Sieci teletechniczne opierają się na najwyższej jakości komponentach i profesjonalnym montażu – dlatego niezbędna jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – wymogi prawne

Istotne jest też, by sieci kablowe były zgodne z stanowionymi przez prawo warunkami technicznymi jakie powinny spełniać budynki i ich położenie. Dlatego potrzebne jest wsparcie techniczne profesjonalnych podmiotów, które zagwarantują właściwe narzędzia a także zaoferują wysokiej jakości moduły dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują również serwisowania, a więc niezwykle istotna jest opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani przeważnie inwestorzy budowlani.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]