silniki elektryczne producent, ultra robotics

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]