Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Zamów kolczyki wiszące na www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się również rosnącym popytem pośród panów, szczególnie tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób jednakże zaprzeczać, iż zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla kobiet. Nadzwyczaj dobrze prezentują się przede wszystkim wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste i w rezultacie w większym stopniu oddziałują na to, jak inni odbierają daną kreację. To właśnie dlatego cieszą się dużą popularnością pośród pań w rozmaitym wieku i noszących się w wielorakich stylach. Ogromne zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej sytuacji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz design

Przy wyborze wiszących kolczyków należy zwrócić uwagę zwłaszcza na ich kształt oraz długość – to dokładnie te przymioty w głównej mierze wpływają na to, jak ostatecznie jest widziana twarz. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, że twarz zdaje się być bardziej okrągła, z kolei te dłuższe (w sklepach kupimy takie o długości nawet 7-8 cm) wyciągają ją. Design kolczyków ma tu też olbrzymie znacznie. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, z kolei te bardziej okrągłe – wręcz przeciwnie. W sklepach znajdziemy także kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo odbioru kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie powinniśmy napomknąć między innymi o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich kreacji zakłada się kolczyki wiszące?

Poszukując wiszących kolczyków dobrze dostosowanych do konkretnej sukienki warto mieć na uwadze, iż są one bardzo wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innych wyrazistych ozdób mogą więc sprawiać wrażenie pretensjonalności. Z tej przyczyny najlepiej wystrzegać się zakładania ich do grubych kolii, bransoletek lub zegarków. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się wyśmienicie, gdy w stroju będą najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, iż poprawnie dobierzemy je do butów, stylizacji włosów i sukienki.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]