Kolczyki z bursztynem – co oferują e-sklepy?

Chcesz nabyć kolczyki z bursztynem? Sprawdź http://bit.ly/2hJ8yd3

Bursztyn jest stawiany wśród najczęściej stosowanych przez złotników materiałów. Mimo biegu lat, wciąż jest często wybierany przez ludzi szukających uniwersalnej biżuterii. Warto też wspomnieć o jego cenach – chociaż niegdyś był bardzo cenny, dziś na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem jest w stanie zdecydować się każdy z nas. Ze względu na popularność opisywanej biżuterii warto powiedzieć krótko o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył wiele lat i o tym, gdzie powinniśmy kupić kolczyki z bursztynem.

Jak troszczyć się o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to dość miękki materiał, więc łatwo go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy wycierać miękką szmatką – najlepiej irchą. Bezwzględnie nie używajmy też środków myjących – mogą one zepsuć bursztyn. O wiele lepiej zda egzamin zwykła woda, w razie poważniejszych plam z niewielką ilością mydła. Ważne jest także to, jak przechowujemy naszyjniki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pudełek, zastępując je szkatułkami wyłożonymi od środka delikatną tkaniną.

Gdzie kupić kolczyki z bursztynem?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była pomoc jubilera. Obecnie możemy poradzić sobie z tym jeszcze wygodniej niż kiedyś – zwyczajnie wchodząc do internetu. Na e-sklepy dobrze zdecydować się również z innego względu – są wszak dużo bardziej intuicyjne. W sieci mamy też możliwość poznać ofertę różnych sklepów i znaleźć te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej przypadną nam do gustu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]