Srebrne wisiorki

Dalsze informacje o wisiorkach srebrnych

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]