Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Więcej o kolczykach na biglach

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale także walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Z tego względu wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się trafionym pomysłem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz świetnie się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o stosunkowo kanciastej twarzy – są długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna nadmienić, iż kobiety o nieco odmiennej twarzy także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależne jest od kosztów ich pozyskania i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz własnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]