Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Szeroką ofertę sklepu jubilerskiego Kraków przejrzysz na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć prawie wszystko, nadal jest wiele artykułów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa profesjonalisty

Kupno złotego naszyjnika, pierścionka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić pierścionek albo obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do właściwego rozmiaru lub wykona nowy. Następnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, ślub czy urodziny.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym podarunkiem, albo mamy swój pomysł na broszkę bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce trzymamy niekompletną bądź zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]