Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej nawierzchni. Nierzadko prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy podanie nieprawidłowych leków.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może domagać się poszkodowany. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.