Krakowska Kancelaria – prawnicy i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy usługi związane z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów prawa handlowego. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, którzy specjalizują się głównie w prawie pracy, prawie cywilnym, jak również w prawie rodzinnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy prowadzimy

Przeważającą część naszej działalności stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym sprawami rodzinnymi, prawem pracy oraz dochodzeniem odszkodowań. Obsługa prawna w tym obszarze polega na stałym kontakcie z Klientem, przygotowaniu pism procesowych i pozaprocesowych, udziale w mediacjach i negocjacjach, a także reprezentacji przed sądami. Występując w imieniu naszych Klientów podejmujemy wszelkie kroki, których celem jest zakończenie sporu w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość załatwienia sprawy oraz zmniejszenie kosztów powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – doradztwo i obsługa prawna spółek

Zakres pracy Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej przedsiębiorców, obejmującej bieżące doradztwo i opiniowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma głównie kompleksowy charakter. Doradzamy naszym klientom na każdym polu ich działalności, co w praktyce obejmuje takie obszary jak prawo handlowe, pracy, administracyjne czy podatkowe. Pragniemy, aby nasi Klienci czuli się pewnie zlecając nam obsługę prawną swojej firmy, dlatego koncentrujemy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, co pozwala niwelować wszelkie negatywne skutki prawne.