Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem spółki, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego rozwiązania umowy o pracę lub chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.