Flobo - automatyczna obsługa należności

Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Biznesmeni cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje przelewy abonamentowe, dlatego rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych albo językowych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]