Nie spamuj – o nienaturalnych linkach przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przesłanką, przez którą na portal internetowy może zostać założony ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych konsekwencji?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej ilości odsyłaczy kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Manipulują one pozycją strony w przeglądarce i przez to łamią normy rzetelnego pozycjonowania opracowane przez koncern Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie wpisów promujących naszpikowanych sztucznymi frazami. Występuje także zjawisko sprzedaży linków, co skutkuje zastosowaniem filtra. Kiedy nieuczciwe praktyki zostaną odkryte, strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co wiąże się nagłym zmniejszeniem jej lokalizacji w wyszukiwarce, nawet o 30 podstron.

Jaka firma wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że kiedy na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o reaktywowanie normalnej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie daje pełnego sukcesu. Jeśli pragniemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów – wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji pozycjonującej. Specjaliści błyskawicznie zdiagnozują rzeczywistą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie doświadczonym firmom.