Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty gór zimą dla początkujących!

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma angażuje zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]