Mieszkaj zdrowo i komfortowo – projekty domów z bali

Projekty domów z bali. Uzyskaj rzetelną pomoc specjalisty w tym zakresie

Domy z bali są zaliczane do najstarszych rodzajów obiektów mieszkalnych. Zwykle wykonuje się je ze świerku lub jodły. Chociaż ich budowa jest identyczna od wieków, nadal spotkać można rzesze entuzjastów. Nie może to oczywiście zaskakiwać – posiadają wszak mnóstwo zalet, a te sprawiają, że grono ich mieszkańców wciąż się zwiększa. Mogą przybierać wszystkie kształty, budowane są z przyjaznych dla przyrody materiałów, świetnie wyglądają i – co najważniejsze – są bardzo wygodne. Należy wspomnieć też o tym, że budowa domu tego typu jest zdecydowanie szybsza niż betonowego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się również zdrowym klimatem, który pozytywnie rzutuje na przykład na płuca.

Typy projektów domów z bali

Wielu czytelników myśli, że projekty domów z bali za każdym razem nawiązują do tradycyjnej architektury. Rzeczywiście często tak bywa, ale warto podkreślić, że domy z bali potrafią także mieć odmienne formy. Dziś spotyka się także innowacyjne projekty domów z bali, które nie przywodzą na myśl budynków rustykalnych. Domy z bali mogą też mieć elewację, co sprawia, że prostsze staje się urządzenie wnętrza – najczęściej wykorzystuje się w tym celu płyty kartonowo-gipsowe.

Komu powierzyć projekty domów z bali?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie domu z bali będzie znacznie trudniejsze niż zwykłego. Dlatego wybierając ten rodzaj obiektu, dobrze sprawdzić, jakie projekty zrealizował już dotąd wybrany projektant. Bezwzględnie sprawdźmy również, czy jego stylistyka nam się spodoba. Istotne okazuje się poza tym to, jakiej ekipie zlecimy wzniesienie domu. Oczywiście powinniśmy stawiać na te doświadczone w tego typu inwestycjach. Dobrym pomysłem okaże się także z pewnością wybór ekipy, w której współpracują razem kreatywny projektant i doświadczeni cieśle – wtedy dom z pewnością będzie wybudowany szybko i bez zbędnych komplikacji.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]