Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Tutaj zapoznasz się z ofertą producentablachodachówki.

Pokrycia dachowe z blachy powtórnie wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na struktury więźby dachowej

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z wielu przyczyn. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachui jednocześnie ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne ustawienie pochłania z reguły o wiele więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie każdej, również niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również lepszą szczelnością. Oprócz tego łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w razie bardziej opornych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy?

Żeby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzydziestu lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty wybór paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, funkcjonujących na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie porysowań, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (m.in. systemy rynnowe czy włazy dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08