producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Naturalne okna drewniane są niebywale wytworne i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych nieruchomości po współczesne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – organiczne materiały

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ projektowane są z użyciem zaawansowanych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają znakomite wrażenia wizualne, mają zaokrąglone profile, klasyczne klamki. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Klasyczne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako komponent nietoksyczny

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne schody, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał naturalny jest zupełnie ekologiczny, zdaje egzamin przy odnawianiu wnętrz. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, wytrzymałe i gustowne materiały drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]