Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Kliknij w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta kursu Blender.

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz kreowania swoich prac tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest zupełnie bezpłatny.

Nauka obsługi Blender 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz jest niezwykle męczący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które niedawno poznali program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które warto dopracowac oraz sugerując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Znajomość programu Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i entuzjaści 3D, którzy pragną odkryć nowe drogi wyrażania siebie bądź poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]