Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Digital painting - poszerz swoją wiedzę!

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w branży reklamowej, filmowej oraz sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]