Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Zainteresowany kurs architektura? Skieruj się tutaj

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]