Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Zajrzyj na domin-krakow.pl, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie szkoły rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Udowodniono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie dobroczynnie oddziałuje na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Katowice, Gdańsk, Poznań czy Kraków. Nie brakuje także kursów kierowanych do hobbistów – osób, które po prostu lubią rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły prowadzą również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]