Jak wybrać kufry do motocykla

Chcesz kupić kufry na motocykl? Wejdź na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasz adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]