Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Nieodpowiednie ustawienie świateł bądź zignorowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie prowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości oświetlenia jest niezbędne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co ma w swojej ofercie polski producent oświetlenia dla automotive i mobility z Krakowa?

W zasadzie w portfolio OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, rolniczymi czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w podróży. A to zaledwie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdą wizję zamawiającego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana kadra specjalistów gotowa wcielić w życie wizję kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co istotne, OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów, szczegółowych analiz potrzeb swoich kontrahentów oraz silnej presji na wieloaspektowe testowanie swoich produktów, OE Industry zdobyło pozycję lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]