Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Jesteś zainteresowany ofertą biura projektowego Kraków? Zajrzyj tutaj

Biuro projektowe świadczy obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnuje przebiegu prac, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a przy tym po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, pensjonaty czy kawiarnie. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, a także osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także zaplanować pojemne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]