Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Przekąski cateringowe - ta niezwykła oferta każdego usatysfakcjonuje.

Urządzenie nawet sporego przyjęcia nie jest trudnością, o ile mamy wystarczająco wolnego czasu na zamawianie niezbędnych produktów oraz następnie własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przysmaków dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie znaczy to też, iż należy odpuścić pomysł celebracji znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Czym wyróżnia się finger food catering?

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta kierowana zwłaszcza do firm, jednakże korzystają z niej coraz częściej także osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia planujące szykowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w dania z gatunku finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które można spożyć na stojąco i bez użycia widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to porcja na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki owocowe i warzywne, koreczki albo kanapki. Ten typ cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na eventach, gdzie organizatorom zależy na bliskiej interakcji gości. Umożliwia on uczestniczenie w długich konwersacjach, przy czym nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering z przekąskami – jeden stół dla wszystkich uczestników

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości uroczystości. Przekąski oraz schłodzone i gorące napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, gdzie rozstawienie optymalnej liczby stolików byłoby problemem. Catering przekąskowy natychmiast sprawia również, że uroczystość ma mniej oficjalną, przyjemniejszą atmosferę. Należy uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a zarazem zapewnia więcej możliwości dobrania ich do preferencji żywieniowych gości eventu. Co istotne, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to często stanowiło największą komplikację przy urządzaniu imprez w siedzibach firm.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]