Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Kliknij tutaj jeżeli chcesz zlecić catering na wesele.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, komunie czy wesela, od wielu już lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na które sprasza się nieraz nawet i stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę wymyślić menu, a później przyrządzać i podać potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Urządzanie zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków i przekąsek serwowanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, potrawy będą wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Menu przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, lecz także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków pasujących do konwencji wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość osobiście skomponować jadłospis z zaproponowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę kontrahenta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje potraw.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]