Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Na lastrada.pl zamówisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć ich wybornymi daniami i napojami. Możesz próbować naszykować je samemu, jednak przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest znaleźć na to czas. Poza tym to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie udawać kelnera czy siedzieć w kuchni. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest już konieczne

Kiedy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli wpierw o spotkaniach biznesowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy naprawdę dużej liczbie zaproszonych rozważał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeśli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wynająć salę czy postanowimy zorganizować zabawę w swoim ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane dania.

Catering okolicznościowy – obsługa komunii, chrzcin oraz studniówek

Catering okolicznościowy to usługa zamawiana na każde rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu zaplanują jadłospis harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię lub na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy obejmuje także obsługę studniówek, półmetków i komersów. Wypatrując firmy oferującej taką usługę zalecamy zdecydować się na taką, która potrafi zaadaptować menu do wymagań i – co ważne –budżetu zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w ułożeniu i przyozdobieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]