Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem czy ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych danych.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w efektywny i szybki sposób uzyskać kluczowe informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma również doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.