Dla kogo jest Kraków Airport Taxi?

Na ruchliwych portach lotniczych złapanie transportu potrafi okazać się dużym problemem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta z pewnością sobie poradzą, to przedsiębiorcy mogą mieć duże kłopoty – ich wizyta w danym miejscu jest zazwyczaj wszak organizowana z dużą dokładnością. Dobrze więc wcześniej pomyśleć o transporcie do celu podróży. Przedsiębiorstwa oferujące takie usługi funkcjonują we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – między innymi w Warszawie, Łodzi oraz w Krakowie. Powinniśmy jednak dodać, że te firmy wyróżniają się nie tylko opcją zamówienia taksówki na wybraną godzinę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego więc powinniśmy postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka dla wymagających

Atutem usługi Kraków Airport Taxi jest również wygoda aut – firma ją proponująca stosuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa oraz pozostałych wiodących marek samochodów. Wielkie znaczenie ma także fakt, iż wybierając tę opcję transportu nie trzeba dzielić miejsca z obcymi pasażerami – auto zarezerwowane jest jedynie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Warto wspomnieć również o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne jest bowiem zamówienie trasy do innego miasta w regionie lub poza nim.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib spółek, rozmieszczonych w obrębie miejscowości, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 zł. Na nieco wyższe opłaty powinniśmy przygotować się, kiedy zamierzamy zamówić podróż do innego miasta położonego w Małopolsce. Dla przykładu, kurs do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.