Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Serwis okien Warszawa - zajrzyj tutaj po dalsze informacje o tej usłudze

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]