Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Więcej informacji o usługach architekta wnętrz Kraków na http://bit.ly/2MDseSJ

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]