Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz bez problemu dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.