Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Zleć aktualizowanie WordPressa na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest całkiem szybki, korzysta się z niego aktualnie do projektowania sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a

Utrzymanie strony na najnowszej wersji WordPressa jest niewątpliwie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednak podmioty po utworzeniu strony zaniedbują regularną instalację najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie lub cyberataki. Poza tym, mimo iż WordPress jest całkiem łatwym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z nieoczekiwanymi kłopotami z należytym działaniem sklepu czy strony. Dlatego istotne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, zaleca się polecić opiekę techniczną nad stroną zewnętrznemu znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak małych jak i większych firm, którym zależy na poprawnym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom mającym własne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, likwidowanie następstw infekcji i wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również wszelkiego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]