Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Skieruj się tu, żeby zlecić catering dla firm Katowice.

Warsztaty, konferencja bądź ważne spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie ogromne tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – zapewnij uczestnikom kursu napoje i przekąski

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie dwie niezbyt długie przerwy, w czasie których trudno jest spożyć pełny posiłek w okolicznej jadłodajni. Stąd niezbędne jest udostępnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o pobrudzenie dłoni czy odzieży. W ramach usługi cateringu biurowego użyczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotny element warsztatów biznesowych

Bufet kawowy jest niezmiernie potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień omawianych na spotkaniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów lub płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając własnoręcznie zrobione lub zakupione po drodze w piekarni kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]