Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Tani parking Balice - zapoznaj się z pełną ofertą

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]