Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą przyjęć okolicznościowych? Nie zwlekaj! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie święte, chrzty oraz zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak dobrać lokal?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka lub imieniny, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei przyjęcia, w których sporą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. chrzciny bądź komunie, dobrze jest wyprawić w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom też trzeba dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach i w plenerze

Znalezienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest stosunkowo proste, jednakże niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal dworskim duchu urządzane są w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do 130 osób. A gdy przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez ustawienie oraz przystrojenie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]