Podróż do Krakowa? Pamiętaj o transferze na lotnisko

Po długim locie w końcu docieramy. Jest jednak późno, zaś przy lotnisku nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską także nie jest najlepszym rozwiązaniem. Raz, że nie jeżdżą teraz tak często, po drugie – wieziemy cenny bagaż. By tego się ustrzec, podróż w interesach warto zaplanować wcześniej i zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż obecnie nie będzie to problemem. W miejscowościach z głównymi portami lotniczymi funkcjonują bowiem przedsiębiorstwa świadczące transfer na lotnisko i na konferencję. Co ważne, ich specyfika niewątpliwie trafi w potrzeby szczególnie wyczulonych klientów. Czym zatem odróżnia się od zwykłego transportu? Dlaczego warto wybrać tę formę?

Zalety transferu na lotnisko

Wielu pasażerów na pewno ucieszy to, że firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie i innych dużych miastach operują flotą składającą się tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego transportu, pasażerowie mogą zamówić transport swoich partnerów w interesach – kierowca zabierze klienta z terminalu oraz dowiezie w określone miejsce. Należy też zaznaczyć, iż transfer na lotnisko i do hotelu obejmuje większe podróże – pasażerowie mogą zlecić kurs do innej miejscowości, a nawet regionu.

Ile zapłacisz za transfer na lotnisko?

Z uwagi na swoje różne plusy i oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa nieco droższy od tradycyjnej taksówki. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę fakt, że używając tej formy mamy szansę dojechać do innych miast, różnice w cenie nie będą duże. Transport w obrębie Krakowa to koszt około 70 PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną również poznać południe Polski, mogą skorzystć z kursów do pobliskich miejscowości – na przykład Wieliczki.