Profesjonalna opieka nad grobem

Jeżeli potrzebujesz zamówić opiekę nad grobami Kraków, zajrzyj na http://www.pong-malopolska.pl

Oblicze miejsc spoczynku naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli zapłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – kiedy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]