Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty sali na 18 urodziny w Krakowie!

Zwykle w przypadku urodzin, imienin czy różnych rocznic nie organizujemy żadnych spotkań ze znajomymi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz są takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z obszerną salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, nabywać i pić napoje alkoholowe, zaczyna płacić podatki oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia pamiętnej imprezy z przyjaciółmi. Da się kolejny raz urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni smakowite dania imprezowe. Chcesz się bawić na świeżym powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie przekąski będą najodpowiedniejsze?

Wszyscy mają świadomość, iż impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Rekomendujemy z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiednia dekoracja sali również jest niezwykle ważna, żeby uczestnicy do głębi wczuli się w klimat imprezy. Trzeba zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie przestrzeni według wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i budżetu klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]