Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o lokalu na wesele w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jak wybrać?

Szukając lokalu na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę znaczących okoliczności. Na początek musi znać ilość zaproszonych gości, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc dekoracja stołów, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 gości

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Wesele może zostać wyprawione też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]