Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Dowiedz się więcej o tworzeniu sklepów internetowych.

Masz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma moc zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z używając darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie klientów. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za towary przykładowo przez Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami cyberprzestępców

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko sprawdzonych, potrzebnych wtyczek i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą również blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych lub publikować poradniki i recenzje oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]