Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Dowiedz się, jak zamówić catering imprezowy.

Letnie miesiące obfitują w bardzo modne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy w plenerze, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w przeróżnych miastach w Polsce prowadzone są sympozja, bankiety czy benefisy. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na istotnych galach

Zamówiłeś salę bankietową bądź wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz trzeba zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do najlepszych napojów, ciepłych dań i przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i myśleć, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – wygodny rozkład stolików, eleganckie dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia na pewno docenią również, jeśli potrawy będą serwować im kompetentni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi pyszne menu, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów oferty podpowie ona, które dania, napoje i przekąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]