Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Zajrzyj na https://lastrada.pl, żeby dowiedzieć się więcej o ofercie firm cateringowych w Krakowie.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie prywatne czy biznesowe, na które spraszasz dużą liczbę uczestników, zapewne nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zwykle wymagają dopracowanej oprawy również w obszarze poczęstunku. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz słodkich napojów. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Catering dla firm lub okolicznościowy – oferta usług doświadczonych catererów

Profesjonalne podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzty albo komunie, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są dobrze dopasowane do wymogów konkretnych eventów, przez co często różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz typem potraw dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej powinno się pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie zaprezentować swoje oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera obsługa imprez przeróżnego typu to codzienność, a doświadczenie uzyskane w tej branży sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które trafią w gust ogółu naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Przyrządzanie poczęstunku już dla skromnej liczby gości może być olbrzymim problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie innych ważnych aspektów imprezy. Jest to również możliwość podania gościom wybornych potraw przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Warto jednocześnie zaakcentować, iż ważną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też własny zespół doświadczonych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]