Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Kraków parking długoterminowy

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Czy opłaca się korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub przez telefon – błyskawicznie i bez trudności, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]