Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Branża związana z transportem stale się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import i eksport. Jednoczenie potrzebuje też coraz to lepszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (np. z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są jedynie surowce wysokiej jakości, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzy dekady pozwala firmie Gniotpol Trailers na tworzenie nowatorskich projektów na światowym poziomie, co potwierdza między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o przewozie wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis w zakładzie w Malni i w punktach ASO

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia bądź w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o wygodę konsumentów, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są stale dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.