Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię parking lotnisko Kraków Balice.

Sposobność dotarcia nawet w bardzo oddalone miejsca naszego globu, wygoda i szybkość – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking w Balicach – leć spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, dlatego też w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia personelu

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]