Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Chcesz zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer? Koniecznie zajrzyj w to miejsce.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla sporej ilości osób opcja zobaczenia takiego lokalu przed sygnowaniem umowy jest bardzo istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja niezwykle popularna. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy bądź hostelu, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość także przechodzić do innych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji warsztatu, baru bądź hostelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy budynek, by przyszli nabywcy mieli możliwość rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się wykonywać z wielu przyczyna. Główny z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie www, w Mapach Google bądź udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej przekonać klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to też idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]