Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę kuchni na zamówienie w dobrej cenie.

Kuchnie na wymiar oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje defekty oraz walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można bez trudu zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, które chcą błyskawicznie i łatwo urządzić swoją kuchnię. Są jakkolwiek zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niebanalne wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na wymiar to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest także właściwym rozwiązaniem, jeśli potrzebuje się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia oraz perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, gustownych i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasz adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]