Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Chcesz nabyć akcesoria do alkoholu? Wejdź na superbutelki.pl

Domowa produkcja trunków alkoholowych, kiedyś ogromnie popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, skłonność do eksperymentów oraz zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie wyrabiają domowe napoje, wybiera nalewki, piwo, winolub cydr, choć nie brakuje też amatorów domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych rurek, pojemników, korków czy balonów. Ponadto, do każdego rodzaju alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, a w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek spis koniecznych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z napojami powinno się odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber lub pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Zdecydowanie lepiej będą się natomiast prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez obaw wręczyć bliskim w charakterze upominku. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]