Biżuteria z bursztynem

Jeśli szukasz biżuterii z bursztynem, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z bursztynem jeszcze długo nie wyjdzie z mody – tak wśród młodych ludzi, jak i nieco bardziej dojrzałych osób. Zainteresowanie nią nie może jednak dziwić – jantar należy wszak do najatrakcyjniejszych materiałów, a łatwość jego preparacji sprawia, że wykonane z niego naszyjniki mogą dopasować się do wszystkich mód. Żeby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o bursztyn odpowiednio zadbać. O co chodzi? Powie wam przygotowany przez nas artykuł.

W czym trzymać biżuterię z bursztynem?

Złoto Bałtyku to niezwykle wrażliwy materiał – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być przechowywana we właściwych warunkach. Każdy wisiorek powinniśmy owinąć miękką tkaniną, a potem szczelnie otulić plastikowym workiem i umieścić w drewnianej szkatułce. Musimy też pamiętać, by w jednej paczce nie trzymać kilku ozdób – mogą się bowiem porysować.

Konserwacja biżuterii z bursztynem

Bursztyn nie znosi silnych substancji czyszczących. Słuszniej więc postąpimy, wybierając do jego pielęgnacji łagodniejsze specyfiki – chodzi o mleczko migdałowe albo kosmetyki dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana miękką szmatką, nieznacznie nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie może być jej zbyt dużo.

Wiekowa biżuteria z bursztynem

Odkopałeś na strychu wiekową biżuterię z bursztynem? Zapewne stale robi niesamowite wrażenie, ale czas odcisnął na niej swoje piętno. Jak ją odnowić? Podchodząc do tego bez pomocy znawcy, możesz jedynie jeszcze bardziej ją zepsuć – najlepiej więc zrobisz, prosząc o pomoc jubilera.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]