bryczesy, bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale też odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być ciasne i elastyczne, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców dających solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też łydki i uda, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są także walory użytkowe – liczne kieszenie czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]